Máte nejaké otázky?

Kontaktujte nás na tel. čísle:

+421904937020

Založenie s.r.o. Košice

Služby založenia s.r.o.

Ak chcete založiť s.r.o., využite nami ponúkané služby založenia s.r.o., v rámci ktorých Vám poskytneme komplexné služby súvisiace so založením s.r.o. Poskytneme vám prvotnú konzultáciu o možnostiach založenia s.r.o., vypracujeme potrebné dokumenty, vyžiadame súhlas správcu dane, ohlásime predmety činnosti na živnostenskom úrade, podáme návrh na obchodný register.

Všetko, čo potrebujete urobiť je poskytnúť nám potrebné údaje ako je obchodné meno, adresa sídla, údaje o spoločníkoch a konateľoch a podpísať dokumenty. Ostatné úkony urobíme my.

Služby založenia s.r.o.

Nechajte si založiť s.r.o. rýchlo, spoľahlivo a za výhodnú cenu!

Založenie s.r.o. na kľúč

Poskytneme Vám komplexné služby založenia s.r.o. bez toho, aby ste vy museli osobne niečo vybavovať. Len nám poskytnete potrebné údaje a podpíšete dokumenty. Ostatné úkony urobíme za Vás my. Vaša spoločnosť bude zapísaná do 2 týždňov a môžete podnikať.

Elektronické podanie

Celý proces založenia s.r.o. je elektronický, čo znamená, že všetky dokumenty nám stačí poslať oskenované na email a my urobíme elektronické podania na potrebný živnostenský a obchodný register. Nemusíte byť z Košíc, ale napr. aj z Bratislavy, Nitry, Trnavy, Žiliny, Banskej Bystrice a pod.

Ako ešte viac ušetriť pri založení s.r.o.

V prípade, že chcete pri založení s.r.o. ešte viac ušetriť, stačí nám poslať podklady pre živnostenský a obchodný register a my urobíme podania za Vás, čím ušetríte ďalšie náklady za vypracovanie dokumentov. V tomto prípade je cena za založenie s.r.o. 60,- Eur.

Virtuálne sídlo pri založení s.r.o.

Virtuálne sídlo je adresa sídla Vašej s.r.o., kde je doručovaná pošta bez toho, aby ste museli mať vlastnú kanceláriu. O všetkých zásielkach ste včas informovaný. Poskytujeme službu virtuálneho sídla v Košiciach a Bratislave.

Služby založenia s.r.o.

Poskytujeme komplexné služby pri založení s.r.o. spočívajúce v odbornej konzultácii, vypracovaní potrebných dokumentov, ohlásení predmetov činnosti na živnostenskom úrade, podaní na obchodný register a daňovej registrácii. Ak chcete založiť s.r.o. čo najlacnejšie, stačí nám poslať podpísané dokumenty a my urobíme podania na živnostenský a obchodný register.

Založenie s.r.o. ponúkame v cene od 280,- Eur vrátane poplatkov.

V prípade záujmu o službu založenia s.r.o. alebo o konzultáciu týkajúcu sa založenia s.r.o. nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 0904 937 020 alebo emailom na info@novakconsulting.sk

Konzultácie zdarma pri založení s.r.o.

Len u nás platí ponuka, pri ktorej máte konzultácie zdarma!